Kayıtlı Üye Girişi

Lütfen Kaydolunuz!!!Konuklarımız

Bugün142
Dün157
Bu Hafta663
Bu Ay3011
Tüm Zamanlar604624

(C) Medi TIP

Anket

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

onsayfam2

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Tıbbi cihaz satış, reklam ve tanıtım yönetmeliğinin 15. maddesine göre hizmet vermekteyiz.
HAKKIMIZDA

2009 yılında kurulan firmamız müşterilerimizin her türlü sağlık sorunlarına çözümler üreten, kendisini müşterinin yerine koyan, onun çıkarlarını düşünerek kaliteli ve güleryüzlü hizmet politikası izlemektedir.  Sağlık alanında  sizlere daha iyi hizmet vermek için kendimizi sürekli yenilemeyi  ilke edindik. 

MEDİ TIP Tıbbi Cihazlar ve Medikal Ürünler Satış Marketi olarak;

Sektördeki tüm yenilik ve değişiklikleri, siz değerli misafirlerimize en kısa sürede sunmayı hep başardık. İhtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri, Kalite-Uygun Fiyat ilkesine bağlı kalarak hazır tuttuk.7/24 ihtiyacınız olan tüm medikal ürünleri, sizlere temin etmekle gurur duyuyoruz

Şimdi aynı kararlılık ve güven ile hizmetlerimizi Web Sayfamız aracılığıyla da ayağınıza getiriyoruz.Tamamen güvenli olan, herhangibir ödeme sistemi olmayan, sadece sipariş usulü çalışan yeni Web Sayfamızı kullanmanızı rica ederiz. Saygılarımızla. 

 

gönen medikal, manyas medikal, susurluk medikal, karacabey medikal, erdek medikal, tekerlekli sandalye, dursunbey medikal, gelibolu medikal, marmara adası medikal, avşa adası medikaller, çan medikaller, biga medikal, 


Tum Haklari Saklidir 2011. Medi TIP-Tibbi Cihazlar ve Medikal Urunler Marketi.